З благословення владики Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького, з 2 по 14 червня 2021 року, 50 дітей Вижницького деканату з парафій Святих Володимира і Ольги м. Вашківці, Покрови Пресвятої Богородиці смт. Путила та Святих Апостолів Петра і Павла м. Вижниця відпочивали та оздоровлювалися в дитячому таборі Карітас Спес с. Яблуниця.

 

Табір організовано стараннями БФ «Карітас Карпати» парафії Святих апостолів Петра і Павла м. Вижниця, парохом якої є о. Василь Стефанко. Проживання і харчування дітей повністю забезпечив Благодійний Фонд Карітас Спес України, м. Київ.

Сьогодні, 15 червня 2021 року, у Ватикані повідомлено про те, що Святіший Отець Папа Франциск призначив Апостольським Нунцієм в Україні Його Високопреосвященство Монсеньйора Вісвальдаса Кульбокаса, обраного Титулярним Архиєпископом Мартани.

 

Новий Апостольський Нунцій в Україні Його Високопреосвященство Вісвальдас Кульбокас народився 14 травня 1975 року в Клайпеді (Литва).

 

Сьогодні, 14 червня 2021 року, відзначаємо

80-ту річницю масових депортацій буковинців до Сибіру.

 

З ініціативи ГО «Товариство політв’язнів та репресованих» та за підтримки місцевої влади мешканці міста зібралися на траурний мітинг та поминальну молитву перед хрестом «Жертвам комуністичних репресій», що на кладовищі по вулиці Зеленій.

Владика Йосафат, єпископ Чернівецький, разом з катедральними отцями та представниками інших конфесій помолились панахиду за жертв масових депортацій, а після виступили живі свідки – діти депортованих родин.

Запрошуємо мешканців Чернівців на нічні чування біля чудотворної ікони Матері Божої "Надія безнадійних".

 

У ніч з 19 на 20 червня 2021 р. Б. у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Чернівці будемо разом творити молитву біля стіп Пресвятої Богородиці.

Розклад чувань:

21:00 – Вечірня

10 червня 2021 року, владика Йосафат Мощич здійснив душпастирський візит у с. Рідківці з нагоди храмового празника Вознесіння Господнього.

 

Урочистості храмового свята розпочалися зустріччю та привітанням владики Йосафата парафіянами та гостями. На Божественній Літургії з Архиєреєм співслужили парох парафії о. Петро Кравчук, о. Валерій Сиротюк, о. Василь Гасинець, о. Роман Заморський, о. Назарій Шпак, о. Андрій Куніцький. Своїм співом супроводжували Літургію семінаристи Львівської духовної семінарії.

Дочірні категорії