21 вересня 2021 року, владика Йосафат Мощич з нагоди храмового празника здійснив душпастирський візит на парафію Різдва Пресвятої Богородиці та святого Антонія м. Чернівці.

 

Урочистості храмового свята розпочалися зустріччю та привітанням владики Йосафата парафіянами та гостями. На Божественній Літургії з Архиєреєм співслужили парох парафії о. Василь Гасинець з сотрудником о. Віктором Чуляком та єпархіальним духовенством.

Ми відчуваємо біль у серцях багатьох вірних синів і дочок України і просимо засвідчити свої переконання в найбільш відповідний і відповідальний спосіб − звершуючи від п’ятниці, 17 вересня, до неділі, 19 вересня (включно), молитву за збереження сім’ї та України. Віримо, що Господь почує наш молитовний заклик і ця гібридна атака проти сім’ї буде зупинена.

Сьогодні, 16 вересня, духовенство Чернівецької єпархії у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єдналося у подячній Божественній Літургії за дар життя Преосвященного владики Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького.

 

Очолив Літургію Митрополит Львівський Кир Ігор Возьняк у співслужінні з Митрополитом Івано-Франківським Володимиром Війтишином, владикою Йосафатом Мощичем, єпископом Коломийським Василієм Івасюком та ієреями Чернівецької єпархії. Знаковим є те, що саме ці архиєреї є святителями владики Йосафата.

Запрошуємо мешканців Чернівців на нічні чування біля чудотворної ікони Матері Божої "Надія безнадійних".
У ніч з 18 на 19 вересня 2021 р. Б. у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Чернівці будемо разом творити молитву біля стіп Пресвятої Богородиці.
Розклад чувань:
21:00 – Вечірня
22:00 – І Наука
22:20 – Вервиця: радісні таїнства
23:00 – ІІ Наука
23:20 – Вервиця: світлі таїнства
00:00 – Молебень до Богородиці
00:30 – Молитви на оздоровлення
00:45 – Архиєрейська Літургія
03:00 – Уділення повного відпусту, наданого Франциском, папою Римським.

Преосвященний владико Йосафате! Єпархіальна курія, духовенство, монашество та вірні Чернівецької єпархії вітають Вас із Днем народження!
 
У цей урочистий та радісний день, коли Ви дякуєте Богу за прожиті роки на землі, ми приєднуємось до Вашої молитви і просимо милосердного Господа, щоб Він дарував ще більше сил, мудрості та наснаги здійснювати архипастирське служіння.
 
Дякуємо Вам за щире й добре серце, за велику любов, яку Ви несете! Нехай Господь Бог дарує Вам здоров’я і духовну міцність, благодать та довголіття, душевний спокій та успіхи в усіх Ваших задумах.
 
Хай благодать Святого Духа завжди перебуває з Вами! На многії і благії літа, Преосвященний владико!

Дочірні категорії