СЕМІНАРИСТИ:

  1. Михайло Паньків
  2. Олег Савчук
  3. Ярослав Якимець
  4. Ярослав Перхун
  5. Іван Ридван
  6. Володимир Дяків
  7. Михайло Липецький
  8. Ігор Зубінський
  9. Василь Арендач
  10. Михайло Винник

Христос бажає родитися в душі кожного з нас, кожної дитини Божої. Подібно як Марія зачала Слово і його породила, як Церква Христова це Слово зберігає, проголошує, народжує в Євхаристії, в конкретних вчинках любові і милосердя, так само Христос хоче, щоб ми не тільки його почули і зачали, але щоб Слово, зачате в нашій душі, мало шанс в нас народитися і втілитися в творчих діях віри, в милосерді, в ділах; щоб не сталося духовного аборту, коли СЛОВО в нас зачалося, але так і не народилося.

Святкуймо Різдво разом! Хоч би де ми були, творімо взаємною довірою наш сучасний Вифлеєм! Хто святкує в сімейному колі — то зі щирою радістю; хто змушений бути далеко від рідних — то з відчуттям духовної єдності; хто може прийти до храму — то з переживанням святої урочистості празника та в любові до Христа, який дає себе нам як духовну поживу на знак, що Він вірить у нас; хто бере участь у святкових богослужіннях онлайн — то в благословенній тузі за братами і сестрами в Христі. Ділімося одне з одним різдвяною радістю — хто як може! Хай скрізь лунає традиційна українська коляда!

Дорогі в Христі! Прийшов час, коли ми з подякою та радістю святкуємо Різдво Христове. Ця подія Воплочення Слова Божого об’являє нам нову, незбагненну звістку не лише про Бога, але й про людину та про все створіння.

Христос приходить до ясел, щоб людина могла Його знайти. Зійшовши з висот, Бог стає для нас дуже близьким. Приходить, щоб дати нам надію, повернути первинну красу нашої душі, опоганену гріхом, та навчити нас любові. Приходить, щоб усі ми, навіть ті, які втратили віру в себе, зрозуміли, що Бог вірить у нас та чекає на нас.

 30 грудня, у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці працівники єпархіальної Курії та її структур на чолі з преосвященним владикою Йосафатом Мощичем молилися подячну Святу Літургію, дякуючи Господеві за прожитий рік.

 
 Єпископ Чернівецький у своїй проповіді звернув увагу на те, кому ми служимо: «Сьогоднішнє Євангеліє про виноградник і нечестивих виноградарів застановляє нас зробити іспит совісті.

Дочірні категорії