В День Собору святого Івана Хреститиля (20 січня) в Катедральному храмі під час Архиєрейської Божественної Літургії молилися за душу новопреставленого слуги божого Тараса. А після Літургії преосвященний кир Йосафат виголосив прощальне слово та склав співчуття родині покійного професора Кияка.

Співслужили правлячому Архієреєві адміністратор парафії отець Валерій Сиротюк та всечеснійший отець Святослав Кияк – рідний брат новопреставленого слуги божого Тараса.

Представники державної влади та чернівчани попрощалися з відомим українським вченим-мовознавецем, громадським та політичним діячем, доктором філологічних наук, професором, завідувачем кафедри теорії та практики перекладу з німецької мови Інституту філології Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, кавалером ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, автором статті 10 (про мову) Конституції України, одним із засновників науково-дослідного Центру буковинознавства – Тарасом Романовичем Кияком, який тривалий час жив і працював на Буковині.

Після завершення заупокійної молитви, домовину з тілом покійного перенесли до Центрального палацу культури Чернівців (площа Театральна) для громадської панахиди.

Поховали Тараса Кияка на Центральному цвинтарі Чернівців.

Прес-служба єпархії.