З Божою поміччю 27 травня 2018 р.Б. на Зелені Свята чернівецьке Товариство українських студентів-католиків «Обнова» спільно з Молодіжною патріаршою Комісією та з благословення єпископа Чернівецької єпархії УГКЦ, владики Йосафата (Мощича) проведуть Х-й Буковинський молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова-фест». Цьогорічний ювілейний фестиваль буде присвячений світлої пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара (саме з його благословення свято й було започатковане у 2008 році) та 20-річчю Товариства «Обнова» у Чернівцях.

«Обнова-фест» має на меті поєднати українську духовність, патріотизм і традиції. За десять років він по праву став улюбленим родинним та молодіжним святом не лише для м. Чернівці та Буковини, але й для Західної України, адже об’єднує навколо своєї мети людей різного віросповідання, віку та політичних поглядів.

У програмі фестивалю – спільна (екуменічна) молитва за єдність церков, українську молодь та мир в Україні, благодійні акції, виступи аматорських та професійних колективів, театрів, виставка-продаж виробів народних майстрів, цікаві забави для дорослих і дітей, вогняне шоу, майстер-класи, «Пластовий табір», «Літературні читання», «Вуличний університет», а також концерт відомих українських гуртів («Kozak system, «Мері, «Тарута», «Кораллі», «Кана», «Воанергес») та молодих виконавців.

Свято розпочнеться Архиєрейською Божественною Літургією у Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці у Чернівцях (вул. Руська, 28). А на території обласного музею народної архітектури та побуту (вул.Світловодська 2) відбудеться екуменічна (багатоконфесійна) молитва за мир в Україні та інші фестивальні заходи.

Щиро запрошуємо розділити разом спільну молитву на Зелені свята у Чернівцях, а також підтримати новостворену Чернівецьку єпархію УГКЦ.

Прес-служба єпархії