У четвер, 17 травня, коли Христова Церква відзначає свято Вознесіння Ісуса Христа на небеса, правлячий єпископ Чернівецької єпархії Кир Йосафат Мощич із пастирським візитом відвідав парафію Вознесіння Господнього в селі Рідківці, яка святкувала храмовий  празник.

Розпочалися святкування Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив Преосвященний Владика у співслужінні отця-пароха Петра Кравчука, о. Любомира Іваночка та о. Юрія Перхуна. Супроводив богослужіння своїм чудовим співом церковний хор з с. Коростовичі, Івано-Франківської Архієпархії.

Під час проповіді Владика Йосафат, навчаючи про Вознесіння Господнє, зазначив, що: «Церква Христова навчає, що тіло є добрим, бо Ісус – друга Божа Особа прийняв тіло і став людиною. Тому християнська віра показується і виявляється в тілі, а особливо через служіння Богові та ближньому і таким чином християнська віра отілеснюється.  Євангеліє навчає, що успішною людиною є та, яка служить».

Також Проповідник закликав вірних:«Якщо хочемо успадкувати Царство Небесне, ми повинні практикувати Євангеліє Ісуса Христа і це дає нам надію, що ми так само, як Христос возсядемо в прославленому тілі біля Небесного Отця. Бажаю, щоб ми ніколи не забували, що наша людська природа є піднесена і може велично служити Богові та людям».

Після Літургії Владика Йосафат освятив воду та подякував усій парафіяльній громаді та гостям за те, що так чисельно зібралися на святкування. Також Архієрей висловив подяку отцю-пароху, який своєю працею та молитвою дбає про розвиток парафії.

Прес-служба єпархії