«Насамперед майте велику любов один до одного, бо любов силу гріхів покриває» (1 Пт. 4:8).

«Карітас» (в перекладі з латинської «любов») – це видимий знак любові Церкви до дітей Божих. Це те, що перемінює жорстокий світ і є інструментом в руках Божих. Але потрібно бути самим запаленим вогнем любові Духа Святого, щоби могти цю любов передати потребуючому, а також відкритим на Божі дії-навчання у твоєму житті!

Тому «Карітас-Чернівці», прагнучи  навчитися Божим проєктам любові, відвідав «Карітас-Коломия», який діє впродовє 18 років. Чесно кажучи, це вражає: праця з дітками з обмеженими можливостями, дитячий садочок, католицька школа, нічліжка для бездомних, адаптація та навчання праці для людей з вадами, фандрейзинг – це те, що можливо було побачити за один день. А найголовніше – як Господь веде тих, хто готовий йти за Ним!

Було проведено семінар з бухгалтерської праці для Уляни Шиповської,  голів проєктного відділу – Марії Федоряк, юридично-адміністративного – Лесі Кермач, фінансово-благодійного – Ярослава Тимчука,  відділу роботи з дітками з обмеженими можливостями – Іванки Нагірняк.

Дуже вдячні за відкритість директору Коломийського Карітасу о. Сергію Триф'яку.

Плануємо пройти подібні навчання ще у двох Карітасах – Івано-Франківська та Дрогобича.

Просимо Духа Святого що повів і в наших Чернівцях постали що найменше декілька напрямків такого служіння любов’ю.