З благословення преосвященного владики Йосафата  сьогодні, 12 травня, о. Василь Гасинець, адміністратор парафії Преображення Господнього, поблагословив початок будівельних робіт на території парафії. Парафія Преображення Господнього знаходиться в Чернівцях на вул. Героїв Майдану, 111-С.

Після молитви о. Василь звернувся до присутніх: «Христос Воскрес! Дорогі друзі, стоїмо на місці, де буде споруджена тимчасова капличка, а пізніше буде будуватися храм в честь Преображення Господнього . Хай він допомагає преображатися кожному зокрема, цілому нашому народові і всьому світові.

Звичайно, легко не буде. Будуть перешкоди, особливо такі, яких би не мало бути. Будуть різні закиди. Але Церква – це місце, де виховуються добрі люди, де виховуються жертводавці. Церква – це місце, де людина перебуває від народження і до смерті. Церква – це місце, де людина преображається, змінюється. Ні на дитячому майданчику, ні в спортзалі, ні в парку ми не виховаємо цілісно повноцінної людини. Але церква має таку місію і властивість».

Отець Василь Гасинець є призначений адміністратором парафії Преображення згідно з декретом владики Йосафата від 31 травня 2019 р. Б.