У шосту неділю по Зісланні Святого Духа владика Йосафат Мощич, єпископ Чернівецький, у телепередачі «Недільне благословення від єпископа», яка виходить на регіональному телеканалі ТВА, роздумує над вірою друзів розслабленого.

Владика Йосафат вказує на цінність прощення гріхів: «Сьогодні у Євангелії ми чуємо, як до Ісуса Христа приносять розслабленого. Його на ношах приносять четверо друзів, щоб Христос оздоровив і зцілив його. Ісус здивований, побачивши їхню віру, каже розслабленому: «Прощаються тобі твої гріхи». І тут багато книжників і фарисеїв починають нарікати, як то він може прощати гріхи? Дійсно, тільки один Бог може прощати гріхи. Вони ж не знали, що то є Син Божий. І цю владу Ісус Христос передав своїй Церкві. Єпископи, священники в ім’я Ісуса Христа прощають гріхи у Таїнстві Сповіді. Це щось надзвичайно велике. Прощення народжує до нового безсмертного вічного життя. Особливо Боже прощення, яке дає можливість людині проживати тією якістю життя, яким живе сам Господь Бог» - зазначає єпарх Чернівецький.

«Це відбулося через віру чотирьох друзів паралітика. А чи ми маємо таких друзів? Чи ми самі несемо когось до Ісуса Христа – молитвою, служінням, працею, прикладом, словом? І по нашій вірі Бог може зробити чудо. Без віри Господь не зробить чуда. Тому сьогодні дякуємо Богові за тих, хто несе нас до Христа. Хтось вже з небес молиться за нас, а хтось тут, на землі, тихо і скромно молиться, дає добрий приклад. Дякуймо за наших вірних друзів» - закликає владика Йосафат у своїх роздумах.