Другого серпня минає 6 років від часу архієрейського найменування преосвященного владики Йосафата Мощича, а 3 серпня - архієрейської хіротонії.

Преосвященний владико! Духовенство та миряни Чернівецької єпархії щиро вітають Вас та дякують Господеві за дар Вашого життя та покликання.
Дякуємо Вам за те, що Ви є між нами видимим знаком служіння Бога своєму народові. Як Добрий пастир, Ви впевнено провадите довірений Вам народ до брам Небесного Царства дорогою любові, віри, милосердя, миру і святості. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику.
Молимо також Пресвяту Богородицю, прославлену в іконі Матері Божої Чернівецької, щоби вона берегла Вас та була порадницею у Ваших архіпастирських справах.
 
Довідка:
Архієрейська хіротонія відбулася 3 серпня 2014 року під час ІІІ-ої Всеукраїнської пішої прощі до чудотворного образу Матері Божої у с. Крилос (Давній Галич) Галицького району, Івано-Франківської області. Головним святителем став Блаженніший Святослав Шевчук, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви у співслужінні із архиєпископом і митрополитом Львівським Ігорем Возьняком та архиєпископом і митрополитом Івано-Франківським Володимиром Війтишином.