14 жовтня 2020 року, владика Йосафат Мощич здійснив душпастирський візит у Садгору (Чернівці) з нагоди храмового празника Покрови Пресвятої Богородиці.
 
Урочистості храмового свята розпочалися зустріччю та привітанням владики Йосафата парафіянами. На Божественній Літургії з Архиєреєм співслужили парох парафії о. Володимир Боровий, сотрудник о. Назарій Шпак, о. Валерій Сиротюк, о. Роман Заморський, о. Руслан Боровий, о. Віталій Лаврись, а також настоятель римо-католицької парафії у Садгорі ксьондз Кшиштоф Сапальський.
 
У проповіді владика відзначив поведінку Марії, яка не тільки вибрала кращу частку, а єдино правильну. Вона перш за все шукає стосунку, відносин з Богом, не губиться серед клопотів, а шукає сенс, прагне справді вартісних речей.
У своєму слові єпископ Чернівецький привітав парафіян та гостей, подякував настоятелю храму отцю Володимиру за невтомне служіння, працю, зокрема за будівництво парафіяльного дому, яке отець довершує разом зі сотрудником.
 
Після Архиєрейської Літургії відбулося освячення води, а парафіяни та гості, дотримуючись карантинних норм, мали частування.