19 листопада, владика Йосафат Мощич благословив новозбудований парафіяльний будинок у смт. Берегомет при храмі Св. Івана Богослова. Це вже четвертий, збудований єпархією, парафіяльний дім за цей рік.
 
Після здійснення Чину благословення єпископ подякував попередньому пароху, отцю Івану Гопку, за сумлінну працю у будівництві двох церков - в смт. Берегомет і м. Сторожинець, та капітальний ремонт церков у с. Давидівка та с. Нова Жадова, і нагородив відзнакою - правом носіння набедренника.
 
Відтак владика Йосафат подякував пароху о. Олегу Куцу, який довершив будівництво будинку, розпочате о. Ігорем Романишином в часі дияконської практики при цій парафії. Особливу подяку єпископ Чернівецький висловив благодійному фонду «Renovabis» та архієпархії Кьольну за фінансування проєкту, а також монсеньйору Ренато з Італії, котрий оплатив умеблювання парафіяльного будинку, і тепер на Різдво парох зі своєю сім’єю зможе там замешкати та розвивати живу парафію.
 
«Це типовий проєкт парафіяльного будинку, з двома катехитичними класами, - зазначає єпископ Йосафат, - які вже є при наших парафіях у Вашківцях, Новій Жадові, Глибоці, а тепер і тут в Берегометі. Наші священники готові жити при парафіях поруч зі своїми людьми і завжди почуватися як дома, незалежно від того, якою парафіяльною спільнотою буде опікуватися отець після закінчення терміну свого призначення».