Сьогодні, 21 листопада у с. Чорнівка Новоселицького району по вул. Шептицького 4-А, преосвященний владика Йосафат Мощич разом з численним духовенством єпархії очолив Архієрейську Божественну Літургію та здійснив Чин освячення престолу та новозбудованого храму Архистратига Михаїла, парохом якого є о. Назарій Шпак.
 
У своїй проповіді єпископ Чернівецький наголосив на вірності архангела Михаїла Богові: «Архангел Михаїл очолив небесне воїнство ангелів та є прикладом відданості, вірності Богу. Тріумфує той, хто покладається на Господа. Завдяки вірності, послуху, невтомній праці молодого отця Назарія, який разом з родиною близько року будували цей храм, ми бачимо, як на місці давніше зруйнованої церкви постає нова».
Відтак Владика Йосафат подякував отцю Назарію за будівництво першого від часу заснування єпархії повноцінного храму, та нагородив його правом носіння золотого хреста, а також вручив грамоти та подарував ікони Матері Божої «Надія Безнадійних» родині священника – батькові Михайлу, дядькові Василю і пану Миколі, котрі разом з отцем будували церкву.
 
У свою чергу отець Назарій подякував жертводавцям та добродіям, які допомагали фінансово, будівельними матеріалами, працею та молитовною підтримкою.
 
Опісля відбулося водосвяття, а відтак парафіяни та гості були запрошені на фуршет.