Сьогодні, 23 травня у смт. Путила Вижницького протопресвітеріату преосвященний владика Йосафат Мощич разом з численним духовенством єпархії очолив Архиєрейську Божественну Літургію та здійснив Чин освячення престолу та новозбудованого храму Покрови Пресвятої Богородиці, парохом якого є о. Віталій Вінтоняк.
  
Парафіяни та гості, що приїхали розділити радість, традиційно зустріли владику, запрошуючи очолити освячення та Літургію.
У своїй проповіді єпископ Чернівецький наголосив на зверненні Ісуса до розслабленого «Чи бажаєш одужати?». Це звернення виокремлює хворого з натовпу, робить його «кимось». Ісус приходить, сходить до рівня людських потреб та болей, і пропонує себе та своє зцілення, яке стосується не лише тіла, але й душі, тобто всецілої людини.
Відтак владика Йосафат подякував отцю Віталію та парафіянам, стараннями яких і постав храм, будівництво якого тривало 10 років, та нагородив отця правом носіння хреста з прикрасами.
У свою чергу отець Віталій подякував жертводавцям та добродіям, які допомагали фінансово, будівельними матеріалами, працею та молитовною підтримкою.