10 червня 2021 року, владика Йосафат Мощич здійснив душпастирський візит у с. Рідківці з нагоди храмового празника Вознесіння Господнього.

 

Урочистості храмового свята розпочалися зустріччю та привітанням владики Йосафата парафіянами та гостями. На Божественній Літургії з Архиєреєм співслужили парох парафії о. Петро Кравчук, о. Валерій Сиротюк, о. Василь Гасинець, о. Роман Заморський, о. Назарій Шпак, о. Андрій Куніцький. Своїм співом супроводжували Літургію семінаристи Львівської духовної семінарії.

У проповіді владика наголосив на Христі, що возноситься на Небо, і разом з яким возноситься наша людська природа. Син Божий повертає нам втрачений рай.

У своєму слові єпископ Чернівецький привітав парафіян та гостей, подякував настоятелю храму отцю Петру за невтомне служіння на порученій парафії та будівництво храму, яке спільними зусиллями пароха та активних парафіян вже скоро має завершитись.

Після Архиєрейської Літургії відбулося освячення води, а парафіяни та гості, дотримуючись карантинних норм, мали частування та розваги під музичний супровід учасників духового оркестру Львівської духовної семінарії.