Сьогодні, 16 вересня, духовенство Чернівецької єпархії у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єдналося у подячній Божественній Літургії за дар життя Преосвященного владики Йосафата Мощича, єпископа Чернівецького.

 

Очолив Літургію Митрополит Львівський Кир Ігор Возьняк у співслужінні з Митрополитом Івано-Франківським Володимиром Війтишином, владикою Йосафатом Мощичем, єпископом Коломийським Василієм Івасюком та ієреями Чернівецької єпархії. Знаковим є те, що саме ці архиєреї є святителями владики Йосафата.

У своїй проповіді Митрополит Володимир акцентував на важливості батьківського виховання, адже батьки владики Йосафата - глибоко віруючі та практикуючі християни. «Сьогодні дякуємо Всевишньому Господу за дар служіння владики Йосафата… Бажаємо імениннику багато духовних досягнень, дякуємо батькам владики і вам, дорогий владико Йосафате, доброї мандрівки дорогою, що веде до вічності» - завершив проповідник.

По завершенні Літургії Митрополит Івано-Франківський виголосив грамоту від Блаженнішого Святослава з нагоди 45-ти річчя єпарха Чернівецького, а відтак лунали вітання від єпископів, духовенства єпархії.

На завершення владика Йосафат подякував своїм батькам, архиєреям, священнослужителям, спільнотам та всім вірним молільникам.

Фото: с. Тадея Кланца, СНДМ