8-10 жовтня в м. Києві відбувся IIІ Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирів Української Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков «Чесні громадяни, тому що добрі християни», який організувала Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ разом із Комісією душпастирства молоді РКЦ.

Розпочалась зустріч спільною молитвою в Будинку митрополита при Соборі Святої Софії. Представники молодіжних душпастирств єпархій та дієцезій, монаших згромаджень, лідери молодіжних спільнот та громадських організацій (близько 50 учасників) зустрілися у Києві в контексті XVI Синоду Єпископів Католицької Церкви «На благо синодальної Церкви: єдність, участь, місія».

Від Чернівецької єпархії взяли участь у форумі о. Дмитро Носик та Ірина Носик, президент ФУКАСТ «Обнова».

Серед спікерів були представники церковної та державної влади, що відповідальні за душпастирство молоді та молодіжну політику.

Протягом кількох днів учасники під час панельних дискусій та праці в групах обдумували та напрацьовувати кроки, які допоможуть об’єднати зусилля для розвитку і будівництва нашої країни і Церкви, зокрема обговорюючи виклики соціального служіння, молодіжну політику, волонтерство, адвокацію прав молоді, родинні цінності, а також роль молодих людей у соціальній церковній діяльності.

Результатом спільних напрацювань стало комюніке IIІ Всеукраїнського форуму молодіжних лідерів та душпастирів Української Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков, з яким можете ознайомитися за посиланням:

https://bit.ly/3BrTk4e