У неділю, 14 листопада, з ініціативи Папи Франциска, що проголосив цей день Всесвітнім днем бідних, віряни з різних куточків світу долучаються до благодійних акцій «Нагодуй вбогого».

 

«Коли віруючі хочуть особисто побачити Ісуса, доторкнутися до Нього рукою, то знають, куди звертатися: бідні є таїнством Христа, вони представляють Його особу та відсилають до Нього», — пише Понтифік.

Спільнота соціального служіння, що при Катедральному соборі Успіння Богородиці  спільно із «Карітас Чернівці» уже три з половиною роки забезпечує обідами людей у непростих життєвих обставинах.

П'ять разіув на тиждень люди мають змогу отримати комплексні обіди, гаряче, м'ясне, салат і десерт. Також раз на місяць за сприянням Карітасу діти сироти чи діти у складних життєвих обставинах отримують продуктові набори для вітамінного і комплексного харчування. Тільки за 10 місяців цього року видано 3582 комплексних обіди і 700 продуктових наборів.

Рік тому єпархіальне управління Чернівецької єпархії розпочало благодійну акцію «Оплати обід нужденному». Акція не принялася, і протягом року, в будні дні потребуючі отримують обіди, оплачені небайдужими добродіями. За цей час уже видано 1260 обідів.

Дякуємо усім, хто долучається до соціальних ініціатив волонтерством чи коштами, аби допомогти тим, хто є у потребі!