14 листопада Парафія Покрови Пресвятої Богородиці  у смт. Глибока долучилась у молитві з нагоди Всеукраїнського Дня сиріт під гаслом «В один день, в один голос, з однією метою».

 

На Божественній Літургії вся парафія молилася за дар життя кожної людини, за дітей-сиріт, покинутих, позбавлених батьківської турботи та любові. Далі у парафіяльному будинку відбувся захід інформаційно-ознайомлювального  характеру до дня сиріт.

На заході були присутні начальник у справах дітей Глибоцької селищної ради -  п. Міхаела Заіць, та головний спеціаліст у справах дітей - п. Наталія Шородок.

Всі присутні парафіяни мали змогу ознайомитись із кількістю та реальним становищем дітей-сиріт у смт. Глибока.  Опісля відбувся діалог між уповноваженими  особами та парафіянами, метою якого було накреслення конкретних  орієнтирів щодо подальшої співпраці.

У часі заходу о. Юрій Сахарчук, парох парафії Покрови Пресвятої Богородиці, представляв присутнім різні соціальні та історичні відеоролики, одним  із яких  було відтворено  постать митрополита Андрея Шептицького, який після Першої світової війни у 1917 році  став першим фундатором товариства «Захисту сиріт».

«Добра наука, і добре виховання дітей -  то річ так важна і так цінна, що майже на те ціни нема» - говорив митрополит.

На завешення парох парафії подякував усім присутнім, а п. Міхаела в свою чергу виявила готовність у своїй професійній підтримці.