30 грудня, у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці працівники єпархіальної Курії та її структур на чолі з преосвященним владикою Йосафатом Мощичем молилися подячну Святу Літургію, дякуючи Господеві за прожитий рік.

 
 Єпископ Чернівецький у своїй проповіді звернув увагу на те, кому ми служимо: «Сьогоднішнє Євангеліє про виноградник і нечестивих виноградарів застановляє нас зробити іспит совісті. Ми, духовенство і миряни, що працюємо у Божому винограднику, чи часом не забули, на кого працюємо, яка є воля Господаря. Чи не зосередились ми на невдачах чи успіхах, на плодах, які всеодно маємо віддати. Які ми є як спільнота? Зараз ми перебуваємо в очікуванні Різдва Христового, і як Слово народжується від Діви Марії, і від Невісти, якою є Церква, так нехай зачнеться у нас, щоби мало шанс в нас народитися і втілитися в творчих діях віри, в милосерді, в ділах. Щоб не сталося духовного аборту, коли Слово в нас зачалося, але так і не народилося».

Наприкінці владика Йосафат подякував усім присутнім за працю та побажав Богом благословенних звершень у новому році для працівників Курії та її відділів, нещодавно реорганізованої задля кращого функціонування. Однією з особливостей є залучення мирян до праці у єпархіальних структурах разом з духовенством, котрі спільно допомагають єпископу Чернівецькому в управлінні єпархією та в пасторальному, соціальному служінні.