У неділю, 27 лютого, у Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці під час Архиєрейської Літургії владика Йосафат Мощич рукоположив у священичий сан диякона Андрія Кадлубіцького.

У проповіді єпископ Чернівецький звернув увагу на події сьогодення: «Ми проходимо швидкий і блискавичний процес дозрівання нації, як народу Божого. І наш Господь послуговується нашими тяжкими терпіннями і мужністю, щоб розбудити і об’єднати весь світ в боротьбі за загальнолюдські цінності непорушності життя людини, оперті на фундаменті Євангелія. Наша місія як народу України - бути промоторами дару життя, його збереження, навіть ціною власного життя. І це є наслідуванням нашого Спасителя, який віддав життя за нас. Нехай Всемогутній Господь, Праведний Суддя, від суду якого ніхто не втече, якнайшвидше подає нам мир і благословення, визволення нашої землі від окупантів. Вчімося цінувати і не забувати наших героїв-мучеників України, які пожертвували найціннішим даром життя задля нас.».

Після завершення богослужіння владика Йосафат привітав новопоставленого ієрея: «Церква ніколи не припиняє існувати і уділяти святих таїн. Ні в часи підпілля, ні в часі війни. Тим більше, що в такий час люди особливо потребують молитви, сповіді, духовної поради. Для того Господь і подає священників на служіння повіреному люду. Нехай Всевишній скріплює вас, отче, у достойному виконанні душпастирської місії».

У свою чергу новопоставлений отець Андрій склав подяку своїм рідним, близьким та наставникам за виховання, формацію та підтримку, та попросив усіх присутніх про молитву за гідне священиче служіння.