У суботу, 11 червня, преосвященний владика Йосафат Мощич поблагословив нове приміщення, яке орендувала благодійна організація "Карітас Чернівці".
 
За останній час Карітас Чернівецької єпархії розвивав своє служіння, і для ефективного забезпечення реалізації нових проєктів потребував більше простору. У новому приміщенні, що знаходиться на вулиці Коломийській 1-М, відтепер розташовуватиметься офіс благодійної організації. Натомість у приміщенні, що на вул. Героїв Майдану 109-А, працюватиме дитячий простір Карітасу.
 
Владика Йосафат у своєму слові пригадав місію Карітасу: «Церква продовжує свою місію через Карітас. Особливо там, де священник, парафія не може напряму працювати. Дати людям - навіть через допомогу - шанс врятувати свою душу, запізнатися з Христом: через хліб, матеріальні речі, через виховання, літні табори. Можливо, ці люди ніколи б не прийшли до Церкви, і Церква б з ними ніколи не зустрілася, але це стається через Карітас. Тому що ця допомога надана в ім'я Ісуса Христа, а не в ім'я заробітків, вигоди, інтересів. Нехай Святий Дух зійде і підкріплює цю місію, провадить далі у праці».
 
Вітали працівників Карітасу також директор «Карітасу Коломия» о. Сергій Триф’як, директор Департаменту розвитку міста Чернівців п. Сергій Бостан та священники єпархії, що активно співпрацюють з благодійним фондом.
Директор «Карітасу Чернівці» отець Любомир Іваночко подякував за благословення, настанови, підтримку і співпрацю.
 
Відтак відбулось представлення роботи Карітасу та численної команди, після чого присутні поспілкувалися у затишній родинній атмосфері.