«Карітас Чернівці» з Божою допомогою розпочав реалізацію нового проєкту – «Безпечний простір матері і дитини». Простір відкрили у приміщенні по вул. Головній, 204-Ж (навпроти ТРЦ «DEPOt»), де раніше, з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну, організували пункт видачі гуманітарної допомоги.


Владика Йосафат, поблагословивши приміщення та працівників новоствореного простору,  відзначив те, як важливо через підтримку найменших дбати про світле майбутнє. «Хто будує, ремонтує в такі складні часи – той наближає нашу перемогу. А хто працює з людськими душами, з дітьми – той закладає підвалини нашого майбутнього. Цим ми вкладаємо не лише в розвиток суспільства, а і в життя вічне» - зазначив єпископ Чернівецький.

Приміщенням комунальної власності розпоряджався «Чернівціводоканал», який відгукнувся на потреби часу. Від середини липня воно передане в оренду благодійному фонду «Карітас Чернівецької Єпархії» на 5 років з цільовим призначенням для реалізації соціальних програм. Його відремонтували за кошти католицької асоціації CNEWA.

"Безпечний простір матері та дитини" – місце, де мами з дітьми до 4 років, які евакуювались з небезпечних регіонів, зможуть отримати соціальні та психологічні послуги. У приміщенні облаштували кімнату, в якій з дітьми може займатися психолог у час, поки мати з соціальним працівником обере необхідні для дитини речі і оформить цю допомогу.

В інших кімнатах розташували речі, які можна отримати в цьому просторі - манежі, ліжечка, ванночки, предмети гігієни, одяг тощо. Також тут можна отримати консультації щодо іншої діяльності «Карітас Чернівці» і бути переадресованими для отримання інших видів допомоги.

Простір працюватиме в робочі дні з 10 до 17 години.

За матеріалами Карітас Чернівці