Парафія святого апостола і євангелиста Івана Богослова, смт Берегомет


Коротка історія

Парафія Святого Апостола і Євангелиста Івана Богослова була заснована у 2010 р. в смт. Берегомет (Вижницький район, Чернівецька обл.). Адміністратором парафії було призначено о. Івана Гопка. Селище розташоване біля підніжжя Карпатських гір, неподалік знаходиться Національний природній парк, протікає річка Сирет. Неймовірна краса природи дає можливість милуватись Божим творінням.

Будівництво самого храму розпочалось в 2010 р. і тривало 4 роки. У 2014 р. храм було посвячено. Покровителем храму обрали Святого Апостола і Євангелиста Івана Богослова – «це той учень, який оте свідчить і який оте написав, і знаємо, що його свідчення — правдиве» (Ів. 21:24). Саме 21 травня, в день святого апостола Івана Богослова святкуємо храмовий празник.

Парафіяльна громада не є численною і складається з 20 осіб. Час від часу нові родини стають частиною нашої парафіяльної спільноти. На парафії здійснюється активне соціальне служіння.

02 липня 2020 р. адміністратором парафії є призначений о. Олег Куц.

У 2020 р. за сприянням Владики Йосафата Мощича на парафії був збудований парафіяльний будинок для замешкання священника з сім'єю та катехитичним класом для зустрічей парафільної спільноти, який дав великий поштовх для розвитку нашої парафії.

Повна адреса парафії

59233 Україна, Чернівецька обл, смт Берегомет, вул. Залізнична

Священнослужитель

о. Ігор Кульчицький - адміністратор