Свідчення зцілень

Чудотворна ікона Матері Божої Чернівецької є святинею Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці в м. Чернівці – першого греко-католицького храму на Буковині. Ця ікона має назву «Надія безнадійних», адже молитва перед нею приносить зцілення від багаторічного безпліддя. Саме тому Чернівецьку Богородицю вшановують як покровительку сімей, надію подружніх пар, які не можуть мати дітей, як ту, що поєднує молоді серця в християнську сім’ю. Перед нею моляться за заступництво для сімей, дар мудрого виховання дітей, за благополучне розв’язання важких життєвих обставин. Вшанувати Матір Божу Чернівецьку приїжджають чисельні паломники не тільки з Буковини, але й з Галичини і навіть з закордону.

Ось декілька свідчень осіб, взятих з книги свідчень при чудотворній іконі:

Оксана К. м.Івано-Франківськ, 20.05.2021

Христос Воскрес!

Хочу засвідчити про моє зцілення, яке сталося рік тому, коли я просила про молитву знайомих, які їхали на чування до ікони Чернівецької Божої Матері. На нічних чуваннях вони молилися за добре проведення для мене важкої операції: видалення доброякісної пухлини мозку та про моє зцілення. І дійсно все пройшло дуже успішно, і на здивування усіх за три дні після операції мене виписали з лікарні до дому. Вже рік я себе почуваю добре і молюсь з вдячністю за отримані ласки до ікони «Надія безнадійних».

Надія, с. Підлужжя, Тисменецький р-н, Івано-Франківська обл.

Слава Ісусу Христу!
В нас не було 10 років дітей, коли ми почали молитися до Пресвятої Богородиці, то через деякий час я завагітніла.

Леся, м. Львів

Слава Ісусу Христу!

Пише до Вас жителька м. Львова Леся. Я розкажу трохи про своє життя. Вийшла заміж 28 квітня 2001 року після чого відразу завагітніла, але в мене стався викидень в 1 місяць, через пів року знову завагітніла, але другий викидень стався у три місяці. Свекруха зі мною сварилася, говорила що я зробила аборт, але це не так, я хотіла дітей.

Лікарі мені говорили що все добре, але я не вірила, пройшовши після викидів курс лікування надії в мене не було. В село, де живе моя мама, до своїх батьків приїжджає монахиня. Коли моя мама розказала про це монахині, то вона дала мамі брошуру, там молитва і Чудотворна ікона Матері Божої Чернівецької. Коли я молилася в мене на очі набігали сльози. Я благала послати мені дитину, Богородиця вислухала мене в моїй молитві, і в мене 28 березня 2004 року народилася дівчинка, довжиною 52 см, вагою 3200г. Мене тепер не полишає надія, що Мати Богочоловіка допоможе мені виховати донечку, візьме її під свою опіку, яку б вона не вибрала собі дорогу, сімейне чи монаше життя. Якби не Чудотворна ікона Матері Божої і молитва до неї, я б не стала мамою. Щиро вдячна тій монахині за її розуміння, щире, добре серце і радість допомогти людям. Дай Боже всім Вам Многая літа.

Марія, с. Росоханець, Козівський р-н, Тернопільська обл.

Моя донька мала викидень, після того вже минуло більше року. Як нічого ще не було, я почала молитися до Чернівецької Матері Божої «Надії безнадійних», бо боялася, що в них вже може не бути дітей. Після того, як я кілька разів помолилася, вночі мені сниться, що можеш вже написати (бо я пообіцяла, що напишу). І донька народила двох хлопчиків, а всі казали, що вона двох дітей не зможе виносити, бо й одного не змогла виносити. Більшість дітей народжується семимісячними, а вона виносила термін і народила за три дні до Святого Миколая.

Подяка Матері Божій Чернівецькій «Надії безнадійних».