Вітаємо преосвященного владику Йосафата Мощича з 9-ою річницею єпископської хіротонії!
Рівно 9 років тому, 3 серпня 2014 року, в Марійському духовному центрі в с. Крилосі (Галицький район, Івано-Франківська область) відбулася єпископська хіротонія владики Йосафата Мощича, єпарха Чернівецького.
![Вітаємо преосвященного владику Йосафата Мощича з 9-ою річницею єпископської хіротонії!](/pub/images/0827e65e96365c82.jpg)
Преосвященний владико Йосафате! Єпархіальне управління, духовенство, монашество та миряни Чернівецької єпархії щиро вітають Вас, дякуючи Господеві за дар Вашого життя, яке Ви присвятили служінню Всевишньому.
У цей день складаємо подяку за те, що Ви є між нами видимим знаком служіння Бога своєму народові. Як Добрий пастир, Ви сумлінно провадите довірений Вам народ до Небесного Царства. Тож нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма необхідними благодатями, скріплюючи і надихаючи Вас на служіння.
Молимо Богородицю, прославлену в іконі Матері Божої Чернівецької «Надія безнадійних», щоби провадила Вас та була доброю порадницею у архипастирських справах та обов’язках. На многії і благії літа!